Prace.cz  >  Poradna  >  Úřady práce

Kontaktní pracoviště Kladno - Zprostředkování zaměstnání

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 127 111
Fax 950 127 375
E-mail podatelna.kl@uradprace.cz
Adresa Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR Jiří David
950 127 300
Email: Jiri.David@uradprace.cz
vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát Milan Šefčík
950 127 314
Email: Milan.Sefcik@uradprace.cz
asistent ředitele kontakního pracoviště Alena Slunečková
950 127 301
Email: Alena.Sluneckova@uradprace.cz
spisový pracovník Naděžda Čermáková
950 127 111
Email: Nadezda.Cermakova@uradprace.cz
spisový pracovník Eva Jindrová
950 127 365
Email: Eva.Jindrova@uradprace.cz
referent majetkové správy Josef Pešta
950 127 369
Email: Josef.Pesta@uradprace.cz
vedoucí oddělení zprostředkování Jana Jurášková
950 127 337
Email: Jana.Juraskova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Lucie Bendlová
950 127 317
Email: Lucie.Bendlova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Ludmila Bolková
950 127 319
Email: Ludmila.Bolkova@uradprace.cz
poradce pro zprostředkování Jitka Jungrová
950 127 359
Email: Jitka.Jungrova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Dana Kereková
950 127 341
Email: Dana.Kerekova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Alena Melicharová
950 127 357
Email: Alena.Melicharova@uradprace.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti Monika Kaimlová
950 127 351
Email: Monika.Kaimlova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti Radka Fejtková
950 127 335
Email: Radka.Fejtkova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti Simona Fricová
950 127 336
Email: Simona.Fricova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti Věra Buková
950 127 345
Email: Vera.Bukova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Markéta Bahenská
950 127 379
Email: Marketa.Bahenska1@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jana Burešová
950 127 349
Email: Jana.Buresova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Alena Čížková
950 127 363
Email: Alena.Cizkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Renata Fialová
950 127 350
Email: Renata.Fialova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Ludmila Hladíková
950 127 348
Email: Ludmila.Hladikova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Zuzana Husáková
950 127 340
Email: Zuzana.Husakova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jaroslava Jaskó
950 127 363
Email: Jaroslava.Jasko@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Alena Jermanová
950 127 344
Email: Alena.Jermanova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Vlasta Kapitánová
950 127 354
Email: Vlasta.Kapitanova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Petra Mašková
950 127 339
Email: Petra.Maskova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Markéta Oličová
950 127 342
Email: Marketa.Olicova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Veronika Patková Kohoutová
950 127 355
Email: Veronika.Patkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Marie Patová
950 127 356
Email: Marie.Patova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Miroslava Pechová
950 127 343
Email: Miroslava.Pechova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Terezie Pražáková
950 127 347
Email: Terezie.Prazakova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Lenka Řeháčková
950 127 352
Email: Lenka.Rehackova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Vladislava Slováková
950 127 358
Email: Vladislava.Slovakova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Miroslava Štochlová
950 127 398
Email: Miroslava.Stochlova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jitka Vojíková
950 127 346
Email: Jitka.Vojikova@uradprace.cz
vedoucí oddělení trhu práce Luboš Harigel
950 127 381
Email: Lubos.Harigel@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Kateřina Benešová
950 127 384
Email: Katerina.Benesova1@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Michaela Bílková
950 127 384
Email: Michaela.Bilkova1@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Veronika Jílková
950 127 399
Email: Veronika.Jilkova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Lenka Kalousová
950 127 353
Email: Lenka.Kalousova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Hana Pavlišová
950 127 353
Email: Hana.Pavlisova@uradprace.cz
odborný pracovník APZ Lenka Šímová
950 127 371
Email: Lenka.Simova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce Pavla Vychodilová
950 127 384
Email: Pavla.Vychodilova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Markéta Svítková
950 127 353
Email: Marketa.Svitkova@uradprace.cz
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání Milan Svítek
950 127 386
Email: Milan.Svitek@uradprace.cz
odborný pracovník IPS Zuzana Králová
950 127 387
Email: Zuzana.Kralova@uradprace.cz
odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání Veronika Marková
950 127 393
Email: Veronika.Markova1@uradprace.cz
odborný pracovník IPS Eva Šichová
950 127 387
Email: Eva.Sichova@uradprace.cz
odborný pracovník rekvalifikací Věra Veinerová
950 127 390
Email: Vera.Veinerova@uradprace.cz
finanční pracovník Alena Dvořáková
950 127 372
Email: Alena.Dvorakova@uradprace.cz
finanční pracovník Helena Hympánová
950 127 382
Email: Helena.Hympanova@uradprace.cz
referent ICT Jaroslava Heidenreichová
950 127 313
Email: Jaroslava.Heidenreic@uradprace.cz
referent ICT Přemysl Milota
950 127 332
Email: Premysl.Milota@uradprace.cz
referent ICT Jana Pauzerová
950 127 312
Email: Jana.Pauzerova@uradprace.cz
právník Lenka Machová
950 127 373
Email: Lenka.Machova@uradprace.cz
odborný pracovník insolvence Hana Adamišinová
950 127 370
Email: Hana.Adamisinova@uradprace.cz
odborný pracovník insolvence Marcela Trochová
950 127 329
Email: Marcela.Trochova@uradprace.cz
finanční kontrolor Lenka Zíková
950 127 388
Email: Lenka.Zikova@uradprace.cz
odborný pracovník pohledávek a exekucí Taťana Mertlíková
950 127 333
Email: Tatana.Mertlikova@uradprace.cz
odborný pracovník pohledávek a exekucí Michael Tomšík
950 127 333
Email: Michael.Tomsik@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Lucie Brabcová
950 127 391
Email: Lucie.Brabcova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Blanka Lážnovská
950 127 383
Email: Blanka.Laznovska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Tereza Faustyna Malanowska
950 127 391
Email: Tereza.Malanowska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Ivana Marková
950 127 391
Email: Ivana.Markova1@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Veronika Adamovská
950 127 383
Email: Veronika.Adamovska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Kateřina Blahovcová
950 127 366
Email: Katerina.Blahovcova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Gabriela Čunderlová
950 127 321
Email: Gabriela.Cunderlova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Aneta Hrabětová
950 127 321
Email: Aneta.Hrabetova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF Lenka Kaucká
950 127 321
Email: Lenka.Kaucka1@uradprace.cz
 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz