Prace.cz  >  Poradna  >  Úřady práce

Kontaktní pracoviště Slaný - Zprostředkování zaměstnání

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 127 401, 950 127 408
Fax 950 127 440
E-mail podatelna.kl@uradprace.cz
Adresa Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR Kamila Kapusniaková
950 127 400
Email: Kamila.Kapusniakova@uradprace.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti Gabriela Žádníková
950 127 401
Email: Gabriela.Zadnikova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Milena Bečvářová
950 127 402
Email: Milena.Becvarova@uradprace.cz
pracovník trhu práce Gabriela Hezinová
950 127 409
Email: Gabriela.Hezinova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Dagmar Jeřábková
950 127 403
Email: Dagmar.Jerabkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Veronika Ježková
950 127 408
Email: Veronika.Jezkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Radka Rockenbauerová
950 127 405
Email: Radka.Rockenbauerova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Aneta Soukupová
950 127 404
Email: Aneta.Soukupova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Jitka Šíchová
950 127 406
Email: Jitka.Sichova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování Jindřiška Vágnerová
950 127 407
Email: Jindriska.Vagnerova@uradprace.cz
 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz