Prace.cz  >  Poradna  >  Úřady práce

Kontaktní pracoviště Slaný - Zprostředkování zaměstnání

Máte dotaz? Kontaktujte poradenskou linku Úřadu práce ČR.

844 844 803 nebo callcentrum@mpsv.cz, kontaktni.centrum@mpsv.cz

Od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin. Více informací

Kontakty

Telefon 950 127 401, 950 127 408
Fax 950 127 440
E-mail posta.klf@kl.mpsv.cz
Adresa Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 11:00
Středa 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 11:00
Pátek 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti Gabriela Žádníková
950 127 401
Email: Gabriela.Zadnikova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Vendula Fritschová
950 127 408
Email: Vendula.Fritschova@uradprace.cz
pracovník trhu práce Gabriela Hezinová
950 127 409
Email: Gabriela.Hezinova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Dagmar Jeřábková
950 127 403
Email: Dagmar.Jerabkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Radka Rockenbauerová
950 127 405
Email: Radka.Rockenbauerova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Aneta Soukupová
950 127 404
Email: Aneta.Soukupova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jitka Šíchová
950 127 406
Email: Jitka.Sichova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti Jindřiška Vágnerová
950 127 407
Email: Jindriska.Vagnerova@uradprace.cz
 

Buďte první, komu poradíme!

  • Připravíme vás na snadnou změnu práce
  • Naučíme vás triky, jak zapůsobit u pohovoru
  • Ptejte se ZDARMA našich právníků
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami Prace.cz