Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Aktuálně: 3 velké firmy, které hledají nové lidi

Tipy a články: Aktuálně: 3 velké firmy, které hledají nové lidi

Trh práce se oživuje, i když to tak na první pohled možná nevypadá. Jaro přinese nová pracovní místa zejména ve strojírenství, dopravě, energetice, administrativě, službách či zákaznickém servisu. Máme pro vás tipy na tři firmy, které plánují nabírat nové zaměstnance. Další tisíce pracovních nabídek můžete pročítat zde.

13. 3. 2014

Výrobce autodílů Valeo – 70 lidí

Humpolecká společnost Valeo, zaměstnávající skoro devět stovek lidí, nyní rozšiřuje výrobu v divizi kompresorů. Ve druhém čtvrtletí 2014 proto přijme až 70 nových pracovníků. Podnik hledá zejména obráběče pro CNC stroje a pracovníky na montáž jednotlivých komponentů. Šanci na nové uplatnění dostanou i lidé bez vyučení – důležitější než „papír“ je technická zručnost a zkušenosti. „Rozjíždíme několik nových projektů pro automobilky,“ uvedl personální ředitel závodu Valeo Martin Tichai.

» Valeo – volná místa

Antivirová firma Avast – 150 lidí

Český antivirová firma Avast Software letos přijme až 150 nových zaměstnanců, převážně v Praze. „Hledáme profesionály ze všech oborů od výzkumu a vývoje až po prodej, marketing a zákaznickou podporu,“ upřesnil provozní ředitel Avastu Ondřej Vlček.

» Avast – volná místa

Výrobce obráběcích strojů Kovosvit – 60 lidí

Jednička mezi českými výrobci obráběcích strojů, firma Kovosvit MAS v Sezimově Ústí na Táborsku, chce letos nabrat dalších 60 zaměstnanců. Za posledních pět let dal podnik práci už 210 lidem. Kovosvit MAS hledá odborníky v nejrůznějších profesích, od obchodníků, projektantů, technologů až po obráběče kovů, slévárenské dělníky a montéry. „V současné době bychom uvítali především obráběče kovů s praxí na centrech, jazykově vybavené obchodníky, technology a konstruktéry,“ upřesnila mluvčí Iva Ruskovská.

» Kovosvit MAS – volná místa

Potvrzeno: Škoda Auto Kvasiny – až 3000 lidí v okolí

Škoda Auto spustí v závodě Kvasiny na Rychnovsku výrobu nového vozu, a to na konci roku 2015. Podle odhadů by mohly u dodavatelských firem v okolí vzniknout až tři tisíce nových pracovních míst. V Kvasinách by Škoda Auto měla vyrábět velký terénní vůz s pracovním názvem Snowman, a to pro svou sesterskou automobilku Seat. O tom, že Škoda plánuje v Kvasinách rozšířit výrobu se spekulovalo. Vedení firmy to oficiálně potvrdilo až 14. března.

» Škoda Auto – volná místa

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz