Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Jak dostanete nové nabídky z Prace.cz přímo do e-mailu?

Tipy a články: Jak dostanete nové nabídky z Prace.cz přímo do e-mailu?

Stačí pár minut a můžete získat pomocníka, který bude inzeráty na Prace.cz prohledávat za vás a ty zajímavé vám pošle e-mailem. Jmenuje se „agent“ a je samozřejmě zdarma.

11. 2. 2015

Nový agent Prace.cz ve 4 krocích:

1. Přihlaste se nebo registrujte jako nový uživatel. Dejte pozor, abyste zadali správně e-mail, na ten vám pak budou chodit nové nabídky.

2. A hned si můžete vytvořit nového agenta! (pokud nevidíte už teď formulář s nastavením agenta, klikněte v levém sloupci na „Vytvořte agenta“ – viz obrázek)

3. Postupně vyplňte formulář tak, abyste dostávali přesně ty nabídky práce, které vás zajímají:

Jak často chcete nové nabídky zasílat? Tip: Doporučujeme nastavení 1x denně, některé inzeráty jsou totiž zveřejněné jen pár dní!

Jaké obory a profese vás zajímají? Nejdřív klikněte na Obor a pak vyberte profesi. Můžete jich zaškrtnout, kolik chcete!

Jaké město, okres nebo kraj vás zajímá? Když kliknete na „Celý okres“, otevře se vám seznam všech okresů ČR. Vyberte ten svůj a klikněte na OK.

Nezapomeňte ani na okolní okresy, kam můžete dojíždět. Stačí přidat další místa kliknutím na tlačítko „Přidat novou lokalitu pracoviště“.

Další požadavky jako typ pracovního vztahu, plat, vzdělání a podobně doporučujeme nechat, jak jsou, to znamená co nejširší. Nemějte obavy: pokud by vám chodilo příliš mnoho nevhodných inzerátů, můžete později agenta upravit.Pozor: Pokud byste vyplnili například minimální plat, inzeráty, které plat nemají vůbec zadaný, by vám agent nezaslal!

4. Klikněte na tlačítko „OK“.

Hotovo!

Nyní máte agenta vytvořeného a budou vám chodit nové nabídky práce na e-mail!

Agenta si můžete podobným způsobem kdykoli upravit, přidat nebo ubrat obory a až najdete práci, snadno agenta „uspat“. Aktivního agenta poznáte podle zeleného puntíku.

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz