Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Mall.cz a Alza.cz hledají stovky lidí. Kvůli Vánocům

Tipy a články: Mall.cz a Alza.cz hledají stovky lidí. Kvůli Vánocům

Léto pomalu končí a obchodníci se připravují na další sezónu – tu vánoční. Aby zvládly nápor objednávek dárků pod stromeček, potřebují internetové obchody Mall.cz a Alza.cz postupně najmout stovky nových zaměstnanců.

4. 9. 2014

E-shopy se chystají na adventní nápor a hledají nové kolegy.

600 volných míst

Mall.cz kvůli Vánocům najme celkem 350 lidí do svého distribučního centra. E-shop s elektronikou Alza.cz hledá na adventní období 250 sezónních zaměstnanců. Těm, kteří se nejlépe osvědčí, pak oba e-shopy nabídnou smlouvu na trvalý pracovní poměr. Oba e-shopy začínají „vánoční” zaměstnance hledat právě teď. Volná místa budou zveřejňovat postupně.

Distribuce, logistika, call centrum

Alza.cz hledá nejvíce lidí do logistiky a prodejní sítě, před Vánoci posílí i call centrum a reklamační oddělení. „S náborem začínáme již nyní, protože najít takové množství schopných lidí není jednoduché. Posílili jsme proto i naše personální oddělení. Nové zaměstnance ale hledáme i prostřednictvím agentur,“ řekl personální manažer Alza.cz Ján Murín. Obchody Mall.cz a Alza.cz hledají nové kolegy nejen v Praze, ale i do poboček po celé České republice.

Prace.cz

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz