Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Na veletrhu EDUCA si najdete práci i školu. Už tento čtvrtek!

Tipy a články: Na veletrhu EDUCA si najdete práci i školu. Už tento čtvrtek!

45 firem hledajících nové tváře a 90 středních a vysokých škol. Čekají na vás na jednom místě od čtvrtka 16. října do soboty 18. října v liberecké Tipsportareně. Ta hostí letošní ročník veletrhu EDUCA MYJOB Liberec. Partnerem akce je i Prace.cz.

14. 10. 2014

↑ Na veletrhu EDUCA si najdete školu i práci. Foto: EDUCA

Co vás čeká?

Hlavně šance získat zajímavé zaměstnání. Na veletrhu vystavuje 45 firem, které zrovna nabírají nové lidi. Můžete si také nechat poradit od odborníků, například s životopisem nebo tím, jak práci vůbec hledat. Čeká vás spousta zajímavých přednášek, jak zládnout výběrové řízení a uspět u pohovorů.

Vstup na veletrh je zdarma, takže pokud máte čas, určitě se do Liberce vypravte. Takových příležitostí už do konce roku moc nebude. » Více o veletrhu EDUCA

Nabídka škol

Kromě hledání práce se na veletrhu můžete seznámit i s nabídkou středních a vysokých škol. Plánujete si doplnit vzdělání? Máte doma deváťáka, kterého čeká výběr střední školy? Jste student nebo čerstvý absolvent a toužíte se dostat do firmy na stáž? V Liberci toto vše získáte.

Je veletrh jen pro Liberečáky?

Cílem veletrhu je nabídnout pracovní a studijní příležitosti lidem v Libereckém kraji a Euroregionu Nisa. Nabídky se ale budou týkat i jiných míst v ČR nebo v zahraničí.

Prace.cz

Kam dál?

Nejnovější nabídky práce

Maturita při práci: dá se zvládnout?

Operátor výroby: profese, kterou teď firmy hodně potřebují

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz