Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Najděte si práci na veletrhu ProfesiaDays!

Tipy a články: Najděte si práci na veletrhu ProfesiaDays!

Proč zase vybrali někoho jiného? Jak napsat životopis, který firmy opravdu osloví? Podle čeho personalisté vlastně píší inzeráty a nabírají uchazeče? Tyto a spoustu dalších otázek vám zodpoví veletrh ProfesiaDays – koná se ve dnech 22. až 23. října 2014 na pražském výstavišti v Letňanech. Peněženku nechte doma, vstup je zdarma.

↑ Na veletrhu ProfesiaDays můžete získat novou práci.

Získáte práci

Na veletrhu se  můžete osobně setkat s mnoha zástupci firem z Prahy a Středočeského kraje, které zrovna hledají nové lidi. Jak u nich probíhají pohovory? Přes jaké požadavky „nejede vlak“? Jaké pracovní podmínky firma nabízí zaměstnancům? Právě na to se můžete osobně a hlavně bez stresu zeptat. Šance, že vám rovnou nabídnou místo, není vyloučena.

» Jaké firmy můžete na veletrhu potkat?

Prace.cz vám porovná plat

Na ProfesiaDays se chystá i tým Prace.cz. Berete moc, málo nebo tak akorát? To zjistíte u našeho stánku, kde vám zdarma porovnáme výši platu s lidmi na podobných pozicích. Nebojte se, ctíme důvěrnost těchto informací, a proto je porovnání zcela anonymní.

Co najdete v zónách?

Abyste se na veletrhu dobře vyznali a dostali se jen k informacím, které vás skutečně zajímají, rozdělili pořadatelé veletrh na různé zóny:

  • Absolventská zóna – Informace a nabídky práce pro studenty a absolventy
  • Poradenská zóna – Desítky odborníků se vám budou individuálně věnovat – podívají se vám na životopis, poradí, co vylepšit, zodpoví otázky.
  • Přednášková zóna – Ve dvou dnech vás čeká celkem 116 přednášek.
  • Testovací zóna – Otestujte si úroveň cizích jazyků nebo počítačových znalostí.
  • Vzdělávací zóna – Naučíte se například, jak jednat s lidmi nebo zvládat stres.
  • Rodičovská zóna – Pro rodiče s dětmi je připraven dětský koutek, aby se mohli plně věnovat veletrhu.

Prace.cz

Kam dál?

Nejnovější nabídky práce

Mám lepší nabídku, ale brzdí mě výpovědní lhůta. Co můžu dělat?

3 tipy, jak získáte kladné body u pohovoru

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz