Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Nové speciální sekce pro rodiče na MD/RD a důchodce

Tipy a články: Nové speciální sekce pro rodiče na MD/RD a důchodce

Jste rodič na mateřské/rodičovské dovolené nebo důchodce, který hledá práci? Máme pro vás zcela novou sekci s nabídkami práce. Zadavatelé inzerátů nyní mohou specifikovat, komu je inzerát určen a ve vyhledávání si pak jednoduše odfiltrujete pouze pozice specificky určené právě vám. Usnadní vám to hledání a získáte rychle přehled o nabízených pozicích ve vámi požadované kategorii.

„V souvislosti s rozvojem alternativních forem práce a vznikem nových potřeb uchazečů o zaměstnání jsme na portálu Prace.cz zřídili novou sekci pro rodiče na mateřské/rodičovské dovolené a důchodce. Podporujeme tak doposud relativně znevýhodňované skupiny uchazečů a přibližujeme se k ideálnímu propojení nabídky a poptávky,“ uvádí Petr Skondrojanis ze společnosti LMC. „Také zamezíme tomu, aby se rodiče na mateřské a rodičovské dovolené či důchodci hlásili na inzeráty, kde je z povahy nabídky jasné, že neuspějí a pouze se pak dočkají dalšího zbytečného odmítnutí a frustrace. Již při zadávání inzerátu firma rozhodne, zda je práce pro  uchazeče z těchto skupin vhodná či nikoliv,“ dodává.

Takto označené inzeráty se navíc ještě více přiblíží k cílovým skupinám skrz partnerství se specializovanými weby. Nabídky pozic určených pro maminky budou například distribuovány na stránky jednotlivých mateřských center, a to i dle zařazení v jednotlivých krajích. Nalezení vhodné práce tak bude o hodně snazší.

Sekci naleznete v rozšířeném hledání: http://www.prace.cz


Přejeme vám hodně pracovních úspěchů!
Váš tým Prace.cz

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz