Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Nové zásady ochrany soukromí a podmínky používání

Tipy a články: Nové zásady ochrany soukromí a podmínky používání

Jsme moc rádi, že využíváte nebo jste v minulosti využili portál Prace.cz, který patří do rodiny služeb LMC (Prace.cz, Jobs.cz, Práce za rohem, Atmoskop, Seduo, Jobote).

22. 5. 2018

Od 25. 5. 2018 začínají platit změny ohledně ochrany osobních údajů (GDPR). Protože při používání našich služeb zpracováváme vaše osobní údaje, sepsali jsme zbrusu nové Zásady ochrany soukromí.

V těchto zásadách zjistíte, jaké osobní údaje zpracováváme, jak je používáme a jak je chráníme. Vaše osobní údaje zpracováváme na základě souhlasu, který jste nám v minulosti udělili, a můžete jej kdykoliv odvolat. Ochranu vašeho soukromí bereme vážně, proto si prosím najděte čas se s našimi zásadami seznámit:

» Zásady ochrany soukromí společnosti LMC s.r.o.

Nové podmínky používání

V souladu s novými pravidly pro ochranu osobních údajů (GDPR) jsme upravili také Podmínky používání elektronických systémů LMC, včetně specifických podmínek používání Prace.cz. Při psaní jsme se zaměřili na to, aby nové podmínky byly jednodušší a více srozumitelné. Pro nové uživatele jsou tyto podmínky platné od 22. 5. 2018. Pokud již portál Prace.cz využíváte, začínají pro vás platit dne 29. 5. 2018.

Seznámit se s nimi můžete zde:

» Podmínky používání elektronických systémů LMC

» Produktové podmínky Jobs.cz a Prace.cz pro uživatele

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz