Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Plzeňské firmy hledají techniky, konstruktéry a ekonomy

Tipy a články: Plzeňské firmy hledají techniky, konstruktéry a ekonomy

Firmy v Plzeňském kraji už nechtějí tolik montážních dělníků a operátorů výrobních linek jako v minulých letech. Lákají do svých řad spíše kvalifikovanější profese, jako jsou konstruktéři, technici nebo ekonomové.

26. 1. 2015

↑ Firmy v Plzeňském kraji hledají kvalifikované odborníky.

Plzeň: Sony DADC

„Sháníme lidi do finančních pozic, zákaznického servisu a informačních technologií,“ uvedla Veronika Zborníková z firmy Sony DADC, která má v Plzni a ve Štěnovicích 420 zaměstnanců.

» Práce v Sony DADC

Mýto u Rokycan: Carrier

„Hledáme technology, konstruktéry, kvalitáře a lidi do výroby i skladu,“ řekla Lenka Jobová z firmy Carrier z Mýta u Rokycan. Tento výrobce chladící techniky plánuje k současným čtyřem stovkám zaměstnanců přimout nejméně 30 lidí.

» Práce v Carrier

Klatovy: Drůbežářský závod Klatovy

„Potřebujeme hlavně desítky dělníků – řezníky, uzenáře, kuchaře i lidi se základním vzděláním a do údržby. S vysokou školou pak referenta do výroby a elektronika,“ uvedla Marie Pošarová, vedoucí personálního oddělení Drůbežářského závodu Klatovy s 520 lidmi.

» Práce v DZ Klatovy

Šťáhlavy, Křimice: KS-Europe

„Sháníme mechaniky, seřizovače, skladníky, vedoucí strojů a jejich obsluhu pro třísměnný provoz ve Šťáhlavech. Do Křimic sháníme operátory zpracování zboží na dvě směny,“ řekla Petra Auingerová ze společnosti KS-Europe, která má ve dvou závodech po 380 zaměstnancích.

» Práce v KS-Europe

Prace.cz

Kam dál?

Dobrý číšník nesmí být tvrdohlavý

Co dělat, když nesplňujete všechny požadavky

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz