Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Prace.cz se mění, aby se vám hledalo co nejlépe

Tipy a články: Prace.cz se mění, aby se vám hledalo co nejlépe

Vymysleli jsme nové hledání, které je jednodušší, přesnější a rychlejší. Pojďte si vyzkoušet, co se na Prace.cz změnilo a jak si můžete lépe najít dobré místo.

2. 9. 2015

1. Vyberte více okresů nebo krajů

Pokud vám nevadí za prací dojíždět, napište do hledacího políčka více okresů nebo krajů. A dál? Už jen vybíráte ze spousty nabídek:

2. Dostávejte nové nabídky mailem

Zvyšte šanci najít si dobrou práci. Nechte si zobrazit nabídky a srolujte trochu dolů. Čeká tam na vás políčko, kam zadáte e-mailovou adresu. Nebojte, nejde o žádnou složitou registraci.

Získáte přehled o nejnovějších nabídkách zaměstnavatelů. Ten se hodí, i když práci zrovna akutně nesháníte. Kdo ví, třeba v mailu brzy objevíte nabídku snů a výrazně si polepšíte 🙂

3. Získejte práci šitou na míru

Do vyhledávacího políčka můžete napsat zároveň obor nebo konkrétní profesi a klíčové slovo. Umíte anglicky? Máte řidičský průkaz typu C? Napište to do políčka a nechte si ukázat nabídky, které vám sednou:

4. Zvolte si, kolik chcete peněz

Tento „zlepšovák“ vás určitě potěší: nabídky můžete nově filtrovat podle výše platu (v rozpětí 8.000 – 40.000 Kč měsíčně, nebo podle hodinové sazby u brigád). Klikněte nejprve na Zobrazit nabídky a poté na tlačítko Upravit hledání v horním pravém rohu.

Aby bylo hledání ještě více šité vám na míru, můžete na tom samém místě zaškrtnout i nejvyšší dosažené vzdělání.

5. Najděte si brigádu nebo poloviční úvazek

Chcete si najít brigádu nebo práci na zkrácený úvazek? Jednoduše to zaškrtněte na hlavní stránce, hned pod hlavními hledacími políčky:

6. Absolvent, OZP, v důchodu: objevte nabídky pro vás

Na hlavní stránce klikněte na Zobrazit nabídky.V pravém horním rohu uvidíte tlačítko Upravit hledání. Kromě platu a vzdělání můžete nabídky filtrovat také podle volby Vhodné i pro:

  • Bez praxe: mladí lidé těsně po škole
  • Na mateřské: maminky hledající přivýdělek
  • Důchodce: práce vhodná pro penzisty
  • OZP: nabídky pro osoby se zdravotním postižením

7. Napište nám, co si myslíte

Chcete nám napsat, jak se mi nové hledání (ne)líbí. Kam můžete podnět poslat? Nechte si zobrazit nabídky a sjeďte myší na konec stránky. Tam můžete hledání ohodnotit a přidat svůj názor. Napište nám, zajímá nás, co na změny říkáte.

Kam dál?

Nové nabídky práce

5 věcí, které se hodí vědět, když hledáte práci

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz