Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Sezóna začíná. Máme tipy na volná místa!

Tipy a články: Sezóna začíná. Máme tipy na volná místa!

Jaro a léto přinášejí nejen hezké počasí (i když na to si musíme ještě chvilku počkat), ale hlavně pracovní nabídky. Prace.cz ví, v jakých oborech vás teď zaměstnavatelé potřebují.

2. 4. 2015

↑ Personál teď potřebují třeba hospody a restaurace.

Stavebnictví

Během krize si stavební společnosti sáhly na dno. Letos je ale všechno jinak: plánují se velké stavební zakázky a firmy potřebují nové lidi různých profesí.

» Čerstvé nabídky ve stavebnictví

Gastronomie a pohostinství

Kuchaři, servírky, číšníci, barmani. Někdo přece musí dát turistům najíst a napít – a nejen turistům, samozřejmě. Gastronomie je dalším oborem, který na jaře zažívá velké oživení.

» Čerstvé nabídky v gastronomii

Cestovní ruch a ubytování

S výše jmenovaným souvisí samozřejmě i větší sezónní poptávka po hotelech a turistických službách. Láká vás zakotvit právě v takové práci?

» Čerstvé nabídky v cestovním ruchu

Zemědělství a lesnictví

Ne každý je „kancelářská krysa“, tomu rozumíme. Právě teď si můžete najít práci v zemědělství, zahradnictví nebo lesnictví. Například Lesy ČR už oznámily, že potřebují 170 lidí na období od dubna do října.

» Čerstvé nabídky v zemědělství a lesnictví

Prace.cz

Kam dál?

Rekvalifikace zdarma od úřadu práce

Práce přesčas: na co si dát pozor

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz