Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Student Agency hledá 300 lidí. Řidiče, palubní personál i marketéry

Tipy a články: Student Agency hledá 300 lidí. Řidiče, palubní personál i marketéry

Skupina Student Agency podnikatele Radima Jančury letos přijme 300 nových kolegů. Zhruba 70 jich bude na Slovensku, zbytek v České republice. Šanci mají i absolventi.

30. 4. 2015

↑ Radim Jančura letos přijme do týmu 300 lidí. Foto: Student Agency

Brigády i hlavní poměr

Firma hledá třeba zkušené řidiče autobusů. Studentům a absolventům pak nabízí převážně místa palubního personálu v autobusech a vlacích. „Zájem máme i o prodejce zájezdů. Většina míst je na hlavní pracovní poměr, hledáme však i brigádníky a nabízíme také zkrácené úvazky,“ řekla personální ředitelka Renata Sklenářová.

Hledají i specialisty

Student Agency letos potřebuje získat také různé specialisty. „Hledáme zkušené programátory a pracovníky IT, lidi do marketingu i manažery,“ vyjmenoval ředitel společnosti Jaroslav Řehůřek.

Student Agency nyní zaměstnává 2.300 lidí. Firma provozuje vlaky a autobusy, prodává letenky a zájezdy, zprostředkovává jazykové a pracovní stáže v zahraničí a v Praze vlastní taxislužbu.

» Student Agency: volná místa

Prace.cz, ČTK

Kam dál?

Lákavý životopis: udělejte ho hlavně názorný

Zítra už prý nemám chodit. Můžou mě takto propustit?

O kolik si říct na pohovoru? Vyplňte anonymní dotazník

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz