Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Zlepšováky, které vám usnadní hledání na Prace.cz

Tipy a články: Zlepšováky, které vám usnadní hledání na Prace.cz

Spustili jsme nový osobní účet na Prace.cz. Vymysleli jsme zlepšováky, které vám zpříjemní hledání práce a také vás přiblíží k zajímavým nabídkám. Co je tedy nového?

11. 12. 2017

Přehledný „diář“ odpovědí

Pokud hledáte práci, oceníte praktický přehled, na jaké nabídky firem jste odpovídali. Můžete si také zaškrtnout, jak to dopadlo. Přijali vás? Stále vyjednáváte? Pokud jste účet na Prace.cz využívali už dříve, nebo se nově registrovali pod stejným e-mailem, kterým odpovídáte na inzeráty, ve svém přehledu uvidíte historii odpovědí od 1. ledna 2017 do současnosti:

Upravte si, jaké nabídky chcete do mailu

Máte nastavené posílání vyhovujících nabídek e-mailem? Nově si ho můžete ještě vylepšit – přidáním vlastních kritérií. Zaškrtněte třeba, jaký nástupní plat nebo jaká profese vás přesně zajímá. Do e-mailu vám pak budeme posílat inzeráty, které to splňují:

Předvyplněná odpověď na nabídky

Na zajímavou nabídku je dobré reagovat co nejrychleji. Tento zlepšovák vám ušetří čas. Předvyplňte si jméno, příjmení a kontakty a tato políčka se vám pak automaticky vyplní pokaždé, když odpovídáte na inzerát. To, co se nemění, už tedy nemusíte vypisovat pořád dokola:

Cílené doporučování nabídek

Objevte i nabídky, na které byste možná sami nenarazili. Je to snadné: pokud pročítáte inzeráty, zůstaňte přihlášení v účtu na Prace.cz. Díky tomu vás náš doporučovací systém pozná a může vám „dohodit“ nejlépe vyhovující nabídky.

» Chci vyzkoušet zlepšováky v Moje Prace.cz

Prace.cz

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz