Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Ztratili jste práci kvůli koronakrizi? Tady můžete pracovat už za pár dnů

Tipy a články: Ztratili jste práci kvůli koronakrizi? Tady můžete pracovat už za pár dnů

Výpověď. Také vás tohle slovo straší ve snech? Jakpak by ne, když dneska tolik firem propouští. Jenže jak si v téhle složité době najít práci, ideálně hned a bez ztráty příjmu? Nemějte obavy, takové místo opravdu existuje.

(PR článek)

Tady můžete pracovat už za pár dnů

Nastoupit můžete klidně už za týden

Žádné stání ve frontě na úřadu práce ani zdlouhavé výběrové řízení. Dneska pošlete životopis, druhý den si domlouváte online pohovor a když uspějete, odstartovat kariéru ve společnosti Comdata, která je lídrem v oblasti péče o zákazníky, můžete prakticky obratem.

„V přijímání nových kolegů jsme velmi flexibilní. Víme, že zůstat bez příjmu je dnes těžké, a tak vám chceme tuto dobu zkrátit na úplné minimum,” říká recruitment koordinátorka Alexandra Ševčíková.

V prvních dnech vás čeká školení, kde se během dvou dnů až jednoho měsíce seznámíte se vším, co k práci potřebujete. Pak už můžete směle zvednout telefon a začít hovořit s prvním zákazníkem. V začátcích máte samozřejmě také velkou podporu nadřízených, trenérů nebo seniornějších kolegů, kteří vám rádi poradí, když nebudete vědět kudy kam.

Máte rádi výzvy?

Ptáte se, jestli je pro vás práce v kontaktním centru ta pravá? Jestli se nebojíte nových příležitostí, rádi komunikujete s lidmi, máte prodejního ducha a umíte pracovat s počítačem, pak je odpověď jasná – ano!

Navíc si můžete vybrat, který projekt je pro vás zajímavý a do kterého se zapojíte.

„Už na výběrovém řízení se s vámi domluvíme, co by sedělo vám a kam se hodíte. Roli hraje také vaše osobnost. Věříme totiž, že když člověk dělá to, co mu jde a kde se cítí dobře, pak je spokojenost na všech stranách,” vysvětluje Alexandra Ševčíková.

Záleží tedy na vás, do čeho se budete chtít pustit. Pokud jste akční typ, vyniknete na aktivní lince, která se zaměřuje na prodej rozšířených služeb a vyhledávání nových zákazníků. Jiní se zase budou lépe cítit na pasivní lince, kde pomáháte řešit požadavky volajících. Práci v Comdatě si zamiluje zkrátka každý.

A co když nemáte žádné zkušenosti?

To vůbec nevadí. Comdata předchozí zkušenosti nevyžaduje. Je samozřejmě výhoda, pokud už práci v kontaktním centru znáte, ale stejně tak může přijít i úplný nováček. Důležité jsou spíš osobnostní předpoklady.

Na oplátku vás čekají zajímavé bonusy a spousta výhod do budoucna. Je to například skvělý start kariéry, kde se z operátora můžete vyšplhat až mezi přední manažery. Více než 85 % všech ”comdatích” manažerů vzešlo právě z operátorských pozic. Naučíte se také asertivně jednat, vyjednávat i prodávat. Ti nejlepší si odnesou desítky tisíc každý měsíc ve formě bonusu.

Pracujete rádi z domova a máte rodinu?

Home office je další z benefitů, které v Comdatě dostanete. Na spoustě projektů si také můžete vybrat úvazek – od zkrácených až po plné – a skloubit tak pracovní a osobní život. Dovolená navíc je tu samozřejmostí, stejně jako stravenky a řada slev a zvýhodněných nabídek u klientů, mezi které patří největší telefonní operátoři, řada pojišťoven či bank.

„V Comdatě máme i výborný pracovní kolektiv. Nejsme jen kolegové, jsme hlavně přátelé, kteří si vzájemně pomohou a rádi po práci zajdou na pivo nebo třeba na bowling. Panuje tu velmi přátelské prostředí, kde se vám bude líbit. Tak neváhejte a pošlete nám životopis,” usmívá se Alexandra Ševčíková.

Chcete se také stát součástí společnosti Comdata a co nejdříve si zajistit zajímavou práci s mnoha benefity? Přihlaste se na jednu z vypsaných pozic >>

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz