Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Práce v mobilu: nejrychlejší hledání práce

Tipy a články: Práce v mobilu: nejrychlejší hledání práce

Napadlo vás někdy, že byste si mohli hledat práci během cesty vlakem, v čekárně u lékaře nebo ve frontě na poště? Upravili jsme pro vás stránky Prace.cz tak, aby jejich používání v mobilních telefonech s internetem bylo co nejjednodušší a nejpříjemnější. Hledat práci nebo brigádu teď můžete odkudkoliv a být první, kdo na nabídku odpoví.

Na jednu pracovní nabídku dnes reagují desítky lidí, u žádaných zaměstnavatelů to mohou být i stovky. Proto se vyplatí odpovědět na inzerát co nejdříve. Jinak se může stát, že mezi ostatními uchazeči zapadnete a firmy si váš životopis nepřečtou.

Snadné a rychlé hledání

Při hledání na Prace.cz z mobilu stačí jen zadat obor a lokalitu, které vás zajímají. Případně můžete nastavit další možnosti vyhledávání – zda máte zájem o nabídky úřadu práce a personálních agentur, můžete upřesnit požadovaný minimální plat a podobně.

Přehledné detaily o nabízené pozici

Pak už stačí jen pohodlně procházet nabídky a vybrat si tu nejvhodnější. U konkrétní pozice najdete její podrobný popis, kontakt a další údaje jako jsou nabízené benefity, jazykové požadavky a podobně. U některých pozic se zobrazí i mapa, a tak budete mít hned představu, kde se pracoviště nachází a jak daleko to budete mít do práce.

Rychlá odpověď na pozici

Na vyhledanou nabídku můžete okamžitě odpovědět vyplněním jednoduchého formuláře a ihned připojit svůj životopis, motivační dopis, fotografii nebo jiný soubor.  Odpovědět samozřejmě můžete také e-mailem nebo zavolat na uvedený kontakt. Záleží jen na vás, co vám vyhovuje nejlépe.

S účtem na Prace.cz je to snazší

Na pozici můžete okamžitě reagovat přihlášeni pod svým účtem na Prace.cz. Údaje systém vyplní  dopředu za vás a navíc můžete jedním kliknutím přiložit i svůj životopis vytvořený na Prace.cz.

Pokud pro vyhledání vhodných nabídek používáte na svém počítači služby Agenta, dostanete se k němu snadno i z mobilu. Podobně můžete kdekoliv na cestách procházet historii svých reakcí a mít tak přehled o tom, na jaké pozice jste už odpověděli.

Možná vám tyto výhody zatím unikají, protože ještě nemáte na Prace.cz založen účet. Založte si jej přímo na těchto stránkách, ať už z počítače nebo mobilu.

Pro využívání Prace.cz na mobilu stačí jediné – popadněte svůj telefon s internetem, zadejte adresu www.prace.cz a službu si ihned vyzkoušejte.

Prace.cz pro mobily je plně optimalizovaná pro chytré telefony s operačními systémy iOS, Android, Windows Phone a BlackBerry. Stránky Prace.cz můžete pohodlně prohlížet i v telefonech s prohlížeči Symbian, Opera (mini) a dalšími.

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz