Prace.cz  >  Poradna  > Tipy a články  > Mzda 25 000 Kč měsíčně: uvádí ji každý třetí inzerát

Tipy a články: Mzda 25 000 Kč měsíčně: uvádí ji každý třetí inzerát

Třetina aktuálních nabídek na Prace.cz slibuje měsíční mzdu 25 000 Kč měsíčně (nebo i víc). Zaměstnavatelům chybí lidé, a tak se je snaží nalákat na lepší peníze. Na zmíněný plat dosáhnete v administrativě, dopravě, výrobě a dalších oborech.

  • Poslední aktualizace článku: 20. 3. 2018

1. Doprava a zásobování

V tomto oboru teď můžete vybírat z 4 500 nabídek se mzdou 25.000 Kč měsíčně. Tyto peníze firmy nabízejí třeba řidičům, skladníkům, dispečerům, logistikům nebo nákupčím.

» Prohlédnout nabídky v dopravě

2. Administrativa

Na 25.000 Kč měsíčně zaměstnavatelé lákají i asistentky, recepční, referenty nebo specialisty zákaznického servisu. V administrativě nyní můžete na Prace.cz najít 2 500 inzerátů se zmíněným výdělkem.

» Prohlédnout nabídky v administrativě

3. Výroba a průmysl

Průmyslové a výrobní firmy teď vystavují 7 000 nabídek se mzdou 25.000 Kč. Tento výdělek zaměstnavatelé slibují třeba CNC operátorům, svářečům, obráběčům kovů, elektromechanikům a dalším profesím. Získat ho mohou i řemeslníci různých specializací.

» Prohlédnout nabídky ve výrobě

4. Finance, banky, ekonomika

2 400 nabídek s nabízenou mzdou 25.000 Kč můžete na Prace.cz objevit v oboru financí. Firmy hledají účetní, pojišťováky, osobní bankéře na pobočky nebo telefonní prodejce.

» Prohlédnout nabídky ve financích

5. Stavebnictví

Například i jeřábníkům, elektrikářům, bagristům, instalatérům, zámečníkům a dalším odborníkům dnes stavební firmy nabízejí mzdu 25.000 Kč měsíčně nebo i víc. Na Prace.cz je nyní 2 800 inzerátů s nabídkou takového výdělku.

» Prohlédnout nabídky ve stavebnictví

A kolik to bude čistého?

To je důležitá otázka. Kolik vám po zaplacení daní a zdravotního/sociálního pojištění bude skutečně chodit na účet?

  • Hrubá mzda 25 000 Kč znamená mít 19 295 Kč čistého.
  • Pokud máte děti, týká se vás daňové zvýhodnění. Například při jednom dítěti vám čistá mzda poskočí na 20 562 Kč. Pokud máte dvě děti, dostanete 22 179 Kč čistého.

» Kalkulačka čisté mzdy: spočítejte si, kolik dostanete

Filtrujte nabídky podle výše mzdy

Ještě před pár lety nebylo moc obvyklé, že by firmy u nabídek zveřejňovaly také nabízený výdělek. To už je dnes jinak a inzeráty na Prace.cz můžete pohodlně filtrovat podle výše nabízené mzdy.

» Všechny nabídky práce za 25.000 Kč

Prace.cz

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Za účelem zasílání rad a článků budou provozovatel portálu Prace.cz, společnost LMC a další společnosti z jeho obchodní skupiny, jakožto společní správci uchovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz