Prace.cz  > Poradna > Tipy a články > Mzda 25 000 Kč měsíčně: uvádí ji každý třetí inzerát

Tipy a články: Mzda 25 000 Kč měsíčně: uvádí ji každý třetí inzerát

Třetina aktuálních nabídek na Prace.cz slibuje měsíční mzdu 25 000 Kč měsíčně (nebo i víc). Zaměstnavatelům chybí lidé, a tak se je snaží nalákat na lepší peníze. Na zmíněný plat dosáhnete v administrativě, dopravě, výrobě a dalších oborech. Záleží samozřejmě na konkrétní pozici, ale z následujícího přehledu jasně uvidíte, že mzda 25 000 Kč není jen „pro vyvolené“.

  • Poslední aktualizace článku: 20. 3. 2018

1. Doprava a zásobování

V tomto oboru teď můžete vybírat z 4 500 nabídek se mzdou 25.000 Kč měsíčně. Tyto peníze firmy nabízejí třeba řidičům, skladníkům, dispečerům, logistikům nebo nákupčím.

» Prohlédnout nabídky v dopravě

2. Administrativa

Na 25.000 Kč měsíčně zaměstnavatelé lákají i asistentky, recepční, referenty nebo specialisty zákaznického servisu. V administrativě nyní můžete na Prace.cz najít 2 500 inzerátů se zmíněným výdělkem.

» Prohlédnout nabídky v administrativě

3. Výroba a průmysl

Průmyslové a výrobní firmy teď vystavují 7 000 nabídek se mzdou 25.000 Kč. Tento výdělek zaměstnavatelé slibují třeba CNC operátorům, svářečům, obráběčům kovů, elektromechanikům a dalším profesím. Získat ho mohou i řemeslníci různých specializací.

» Prohlédnout nabídky ve výrobě

4. Finance, banky, ekonomika

2 400 nabídek s nabízenou mzdou 25.000 Kč můžete na Prace.cz objevit v oboru financí. Firmy hledají účetní, pojišťováky, osobní bankéře na pobočky nebo telefonní prodejce.

» Prohlédnout nabídky ve financích

5. Stavebnictví

Například i jeřábníkům, elektrikářům, bagristům, instalatérům, zámečníkům a dalším odborníkům dnes stavební firmy nabízejí mzdu 25.000 Kč měsíčně nebo i víc. Na Prace.cz je nyní 2 800 inzerátů s nabídkou takového výdělku.

» Prohlédnout nabídky ve stavebnictví

A kolik to bude čistého?

To je důležitá otázka. Kolik vám po zaplacení daní a zdravotního/sociálního pojištění bude skutečně chodit na účet?

  • Hrubá mzda 25 000 Kč znamená mít 19 295 Kč čistého.

  • Pokud máte děti, týká se vás daňové zvýhodnění. Například při jednom dítěti vám čistá mzda poskočí na 20 562 Kč. Pokud máte dvě děti, dostanete 22 179 Kč čistého.

» Kalkulačka čisté mzdy: spočítejte si, kolik dostanete

Filtrujte nabídky podle výše mzdy

Ještě před pár lety nebylo moc obvyklé, že by firmy u nabídek zveřejňovaly také nabízený výdělek. To už je dnes jinak a inzeráty na Prace.cz můžete pohodlně filtrovat podle výše nabízené mzdy.

» Všechny nabídky práce za 25.000 Kč

Jana Kutarňová, Prace.cz

Kam dál?

20 super otázek, na které se zeptejte na pohovoru

Jak si vybrat ze dvou nabídek práce

Triky, které vám usnadní hledání práce

 

Pomůžeme vám i příště. Nechte si posílat rady pravidelně.

Provozovatel Prace.cz, LMC s.r.o., bude jako správce uchovávat vámi zadaný e-mail, aby vám na něj mohly pravidelně chodit rady. Zobrazit více | Podmínky používání Prace.cz